Kariera

Poszukujemy ludzi dla których praca w zakresie tworzenia oraz wdrożeń systemów informatycznych jest pasją, którzy rozumieją indywidualne potrzeby klientów, są profesjonalni i kreatywni, a także posiadają odpowiednie kompetencje dla realizacji założonych celów.

Jesteśmy otwarci dla wszystkich, którzy własną wiedzą i inicjatywą wspomogą rozwój naszej firmy. U nas każdy ma zapewnienie zatrudnienia na dłużej oraz gwarancję rozwoju własnych kompetencji. Każdy pracownik ma wpływ na wizję rozwoju oprogramowania w zgranym zmotywowanym w dążeniu do tego samego celu zespole.

Etapy rekrutacji

weryfikacja
01

Weryfikacja nadesłanych dokumentów, odpowiedź o zakwalifikowaniu do kolejnego etapu

rozmowa z dyrektorem
02

Rozmowa kandydata z dyrektorem działu, weryfikacja kompetencji

rozmowa z zarządem
03

Rozmowa z przedstawicielem Zarządu

współpraca
04

Zawiązanie współpracy po pozytywnym przejściu każdego z etapów

Aktualnie poszukujemy

Junior System Administrator

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi systemów operacyjnych Windows i Linux,
  • znajomość zagadnień sieciowych i umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych
  • znajomość zagadnień związanych z administracją bazami danych,
  • znajomość oprogramowania do wirtualizacji VMware,
  • znajomość webserwerów Apache,
  • umiejętność pisania skryptów w Bash i Shell,
  • znajomość zagadnień konfiguracji i instalacji serwerów fizycznych
  • mile widziana znajomość serwerów aplikacji Java,
  • mile widziane podstawy SQL i PL/SQL,
  • mile widziana znajomość Xpath, XML

Zakres obowiązków:

  • administracja systemami IT oraz infrastrukturą sprzętową
  • instalacja systemów IT u klientów Tecna
  • tworzenie dokumentacji zaimplementowanych i wdrożonych rozwiązań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę pełną wyzwań i dającą szanse na rozwój,
  • udział w wielu projektach, w różnych technologiach
  • fantastyczną atmosferę w koleżeńskim zespole, który dzieli się wiedzą,
  • elastyczny czas pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • owocowe wtorki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja|tecna.pl| |rekrutacja|tecna.pl.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Java Developer

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu w języku Java - minimum 3 lata,
  • znajomość narzędzi programistycznych Maven, Ant, Gradle, itp.,
  • znajomość zagadnień o bazach danych i języku SQL,
  • znajomość technologii JPA, Hibernate,
  • znajomość zagadnień tworzenia aplikacji webowych i responsywnych interfejsów użytkownika,
  • znajomość bibliotek Dependency Injection (Guice, Spring),
  • znajomość zagadnień związanych z tworzeniem stron www (JavaScript, HTML, CSS),
  • znajomość pracy z serwerami aplikacji Java (Glassfish, JBoss/WildFly, Tomcat, Jetty),
  • mile widziana znajomość biblioteki GWT,
  • mile widziana znajomość języka Groovy,
  • mile widziana znajomość baz danych Oracle, PostgreSQL oraz języka PL/SQL,
  • mile widziana znajomość systemów operacyjnych GNU/Linux,
  • umiejętność pracy z repozytorium kodu Git,
  • umiejętność pracy samodzielnej nad powierzonymi zadaniami,
  • zdolność szybkiego nabywania wiedzy i pracy w zespole.

Oferujemy:

Kierownik zespołu wykonawczego

W związku z realizacją projektu:

„Opracowanie inteligentnego systemu zarządzania procesami biznesowymi z uwzględnieniem rozwiązań inteligentnych systemów wspierających integrację tradycyjnych oraz elektronicznych kanałów sprzedaży w rentalu odzieży roboczej (sektor B2B).” realizowanego w ramach Programu 1.2 „Działalność badawczo-rozwojowa przedsiębiorstw” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020”

Poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik zespołu wykonawczego
Miejsce pracy: Warszawa

  • Odpowiedzialność za wsparcie i utrzymanie struktury zarządzania zespołu projektowego,
  • Zarządzanie od strony biznesowej i merytorycznej projektami,
  • Zapewnianie wsparcia przy analizach wymagań biznesowych, funkcjonalnych i systemowych,
  • Odpowiedzialność za budżet projektowy,
  • Prowadzenie i kontrolowanie harmonogramów projektu,
  • Organizować infrastrukturę i procesy komunikacyjne,
  • Przydzielanie zadań, weryfikację zrealizowanej pracy, sprawozdawczość dla innych działów firmy i dla Zarządu,
  • Koordynowanie przygotowywania wniosków o płatność,
  • Współpraca z jednostkami naukowymi oraz innymi działami firmy,
  • Raportowanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, programami oraz w pełnieniu funkcji PMO,
  • Wyższe wykształcenie informatyczne,
  • Umiejętność zarządzania projektami i programami,
  • Umiejętność kreowania rozwiązań i ich skutecznego wdrażania,
  • Znajomość oprogramowania Aurea BPM na poziomie EXPERT (potwierdzona Certyfikatem),
  • Znajomość ITIL (potwierdzona certyfikatem),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (potwierdzona Certyfikatem),
  • Znajomość notacji BPMN 2.0 oraz metodyk modelowania procesów biznesowych,
  • Co najmniej 9 letnie doświadczenie zawodowe o profilu informatycznym z czego co najmniej 5 lat na stanowisku kierowniczym (zespołu, departamentu).

Nie znalazłeś własnego stanowiska w aktualnych ofertach pracy lub stażu, ale uważasz że posiadasz interesujące doświadczenie i kompetencje – wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres rekrutacja|tecna.pl| |rekrutacja|tecna.pl i nie zapomnij dołączyć klauzulę:

Zapraszamy do kontaktu

* - требуется

TOP